Basın Video Oyun Jammin' Jars 2 Yuvası ile Aşağı Geliyor

Haziran Çıkışlı ,
yazan Brett C

Giga Container DJ, mevcut dans yuvası deneyiminde başrolde, lider şirket Press Video oyunlarından Jammin Jars 2. 1000 X ödemeyle, bu slot oyuncularla dolup taşıyor!

Doğrudan Stüdyodan Ekranınıza

Jammin’ Jars yuvası ait olduğu sanal dans pistine geri döndü. Takip için son derece hazırlanan oyun, slot hayranlarının inanılmaz heyecanına kısa süre önce giriş yaptı. Popüler slot video oyununun bu performansı çok fazla keyifle doludur ve benzersiz Giga Container DJ’i yıldızlaştırır.

Temel video oyununun nabzını enerjiyle dolduran ritimler, dans pisti inanılmaz bir görsel-işitsel savurganlıkla ortaya çıkıyor. Bu meyve makinesi video oyunu, çarpanlar ve anlık ödüller ile doludur. Oyuncular bu meyve dolu slot video oyununda hisselerinin 1000 X kadarını kazanabilirler. Göz kamaştırıcı işaretler lezzetle ve birçok renkle kırılıyor.

Push Video oyunlarının en güncel sürümünün sürükleyici etkisi oyun içi bileşenlerde ortaya çıkıyor. Video oyunu oynarken, Gold Vinyl Records makaralar boyunca vızıldıyor. Oyuncular, 5 özel oyun seviyesi boyunca video oyunlarını artırıyor.

Evinizi Rock’a sokmak için DJ’li Zengin Özellikli Meyve Yuvası

5 inci

seviyesine ulaşıldığında, markanın yepyeni Giga Container işlevi ortaya çıkar. Mevcut tüm işaretler, iyileştirilmiş çarpanlara sahip 3 veya 4 Wild Container işaretiyle hızla ortadan kaldırılır ve değiştirilir. Giga Container, 2×2, 3×3 veya 4×4 formatından oluşan çeşitli boyutlarda olabilir. Oyuncular için anında ödüller hazır.

Jammin’ Jars 2 hayranları, fonksiyon boyunca birçok anında kazançla 8 Giga Spin kazanabilir. Basın Videosu oyunları, aksiyonu artırmak için Free Spins ve Fruit Blast’ı içeriyordu.

Push Video Gaming’in CEO’su James Marshall, Jammin’ Jars 2’nin

Haziran sürümüne hayran kaldı. Herkesin tercih ettiği video oyunu geri döndü ve her zamankinden daha harika! İlki en önemli hitlerimiz arasındaydı ve bazı oyuncuların bunun devamını görmekten mutlu olmasını sağlıyoruz.’

Basın Videosu oyunları, platformunun 2020 MGA ve UKGC lisansını almasının ardından yepyeni bir çığır açmaya devam ediyor.

2020

.

pin up casino turnir
Back to top button