Belatra Games'ten Master of Gold Online Slot Oynayın ve Zenginlik Avında Bilge Bir Karaktere Katılın

Çıkış Tarihi 22, 2021 Yükleyen: Arthur M

The Master of Gold çevrimiçi slotu, Belatra Games’ten yepyeni. Devasa işaretler, yanıtlar ve ödüller içeren karikatürize bir video oyunudur.

Usta Gold, Belatra Games’in yepyeni bir slotudur. Oyuncuların tamamen ücretsiz döndürmeler ve aşamalı ödül ödülleri gibi büyüleyici işlevleri açabilecekleri canlı 5 makaralı 25 satır masaüstü ve mobil video oyunu .

Bilge Ustayı Yerine Getirin

Master of Gold slotu, 5×3 ızgarada variller, harika yüzükler, büyüteç ve altın sikkelerle birlikte görünen beyaz saçlı bir animasyon simyacısını canlandırıyor. Oyun kartı sembolleri de benzer şekilde içerir ve tüm video oyunu bir orman ortamında bulunur.

Bir vahşi işaret, gerekirse başkaları için hareket edebilir ve Master, benzersiz bir tamamen ücretsiz döndürme bonusu teklif turu. Tamamen ücretsiz video oyunları boyunca, büyük bir işaret 3 orta çarkın hepsini doldurabilir ve bu da büyük olasılıkla oyuncuların raunddan fayda sağladığını beyan etmelerini sağlar.

The Reels For Jackpot’lar için Respin

Madeni para işaretleri, oyunculara muhtemelen ödül ödülleri verilmiş bir respins ödül turu başlatır sonunda. Madeni paralar bir dizi 3 yanıt için konumu güvence altına alır ve artık madeni paralar aynı şekilde makaraları onarırken, sayacı 3 dönüşe geri döndürür. Tüm 15 alanlar turun tamamlanmasından önce jetonla dolarsa, oyuncular bir Mega aşamalı jackpot ödülü alır.

İsteğe bağlı bir kumar işlevi, mütevazı kazançları önemli avantajlara dönüştürebilir. Oyuncular, kapalı 4 oyun kartından 1 tanesini seçmeli ve seçilen kart Bayilikleri geçerse kazancını ikiye katlamalıdır.

Master of Gold, tipik 93 getirileri olan yüksek volatiliteli bir slottur. 36%. 0. 00 ve 100. 00 Blelatra Games çeşidi dahil web sitelerinde spin başına.

Belatra Games’ten Açıklamalar.

Belatra Games Satış ve Pazarlama Direktör Yardımcısı Sergey Chernyavski şunları söyledi: “Master of Gold bizim çekici ve eğlenceli slot video oyunları geliştirmeye adanmışlık. Oyuncular, altın fırsatı için sakallı koruyucuyla karşı karşıya gelmelidir ve ödüllü video oyunu, zorluğu artıranlar için muazzam zenginlikleri garanti eder. “


.

pin up casino turnir
Back to top button