BetConstruct ile BGaming, Portföy Verimliliğini Artıracak

Çıkış Tarihi 20, 2021 göre Ivan P

BGaming, bu önemli taktiksel işbirliği yoluyla iGaming pazarındaki varlığını geliştirmeyi amaçlayan popüler bir kumar kurumu video oyunları toplama platformu olan BetConstruct ile güçlerini birleştirir. .

Bir çevrimiçi kumar kurumu video oyunları tasarımcısı olan BGaming, aslında Yaygın olarak bilinen bir toplayıcı platform olan BetConstruct ile işbirliği düzenlemesi. Teklif, BGaming’in platformda yer alan başlıklarının, tasarımcının portföy verimliliğini ve teşhirini artırarak devam ettiğini görecek.

İşbirliği düzenlemesine göre BetConstruct, BGaming’in en iyi performans gösteren slotlardan oluşan modern ve çekici oyunlarına erişim sağlayacaktır. Book of Felines, Elvis Frog in Vegas ve Fruit Million gibi. Tasarımcı tarafından piyasaya sürülen yeni video oyunları aynı şekilde BetConstruct platformunda da sunulacak.

Rekabetçi iGaming sektöründeki varlığını geliştirmeye çalışan işletmeler için bu, BGaming için çok önemli bir dönüm noktasıdır. BetConstruct ile işbirliği, video oyunlarını çok sayıda operatöre kullanmalarını ve sonuç olarak oyunlarını dünya çapında çok daha fazla oyuncunun önüne koymalarını sağlayacaktır.

Uygun Bir Eşleşme

Her iki işletme de, iş birliğinin tüm süreç boyunca mantıklı olacağı düzenlemede kalır. yazı tahtası. BGaming için bu, pazardaki verimliliklerini artırmalarına yardımcı olacak, ancak aynı şekilde BetConstruct genel teklifini geliştirerek BGaming’in başlıklarını kontrollü ve güvenilir operatörlere sunmalarına olanak tanıyacak.

BetConstruct’tan gelen beyan, aslında uzun zamandır BGaming’i izliyorlar. Tasarımcı aslında yıllardan fazla başarı ve gelişimle, toplayıcının kimliğine tamamen uyuyor ve birlikte çalıştıkları operatörlerin gereksinimlerini çok daha iyi karşılamasına yardımcı oluyor.

BGaming şu anda 60 başlıktan oluşan portföyü içerir. Portföyleri slotlar, video poker, loto ve kart video oyunları ve daha fazlasını içerir. Aynı şekilde, kripto para birimlerini tamamen destekleyen ve başlıklarını makul hale getiren ilk işti.


.

pin up casino turnir
Back to top button