Binance, NFT Pazarını Tanıtacak

5 Mayıs’ta yayınlandı, 2021 Elana K

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsaları olan Binance, aslında bu yılın Haziran ayında kendi NFT pazarını piyasaya sürmek için stratejiler açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları olan Binance, aslında bu yılın Haziran ayında kendi NFT pazarını serbest bırakmak için stratejileri açıkladı. Değiştirilemeyen belirteçler olan NFT’ler, olağandışı sanal ürünlerin sahipliğini temsil eden bir tür dijital mülktür. 2021 ayının ilk çeyreğinde, NFT satışları, 69 Dijital sanatçı Mike Winkelmann tarafından NFT’nin milyon satışı.

2 Sıra

Binance, pazarda 2 yer düzenlemeye hazırlanıyor: benzersiz ürünler için Premium Fırsat yeri ve kullanıcıların ürünlerini basmalarına olanak tanıyan temel anlaşmalar için bir Ticaret Pazarı kendi NFT’leri, depozitoları ve ticareti.

Premium konum, önemli miktardan% 10 müzayedeler ve sanatçılar kazançların% 90 alacak. Alım Satım Pazarı% 1 işlem maliyeti talep edecek ve geliştiricilere ve mevduat sahiplerine sürekli telif ücreti ödeyecektir. Binance hesabı olan herkes NFT pazarına erişebilecek.

Pek çok NFT Ethereum blok zincirine dayanıyor, ancak Binance’in kendi Akıllı Zincir ağı ilgi görmeye başlıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao,

“Binance, dünyanın her yerinden sayısız kullanıcıya hizmet veriyor ve birçoğu artık gelişen NFT alanına erişme yeteneğine sahip olacak. Uluslararası nakit esnekliğine bağlılık ve kapsayıcı bir ortam inşa eden Binance NFT pazarı, kullanıcılar için en büyük likiditeyi ve en ucuz maliyetleri sunarak aynı şekilde değersiz geliştiricileri de destekleyecektir. “

Marka- Yeni pazar, şu anda kendi NFT pazarına sahip olan Winklevoss ikizleri, Tyler ve Cameron’un kripto borsası Gemini’ye zorluk çıkaracak.


.

pin up casino turnir
Back to top button