Danimarka Ulusal Loto Danske Spel ile Yeni Teklif, Avrupa'da Başarı İçin Bir Baskıdır

Çıkış Haziran 28,

yazan Lee R

Avrupa’nın temel video oyun yargı yetki alanlarından biri olan Press, yepyeni bir sözleşme ile canlı bir yer değişikliği yapıyor.

Danimarka’da popüler oyunlar için bir Avrupa büyümesi devam ediyor.

Yeni Teklif

Gelişme B2B video oyun sağlayıcı türünde mevcuttur Basın Videosu Danimarka devlet loto ve video oyun tedarikçisi Danske Spil ile oyun dünyasının yepyeni teklifi.

Danske’nin Platformunu Geliştirme

Jammin’ Jars, Razor Shark ve Fat Bunny’den oluşan popüler Push oyunlarını Danske Spil’in platformu boyunca Danimarkalı oyunculara getiren düzenleme, Push Video oyunlarının erişimini genişletmeye hizmet ediyor. kontrol edilen Avrupa.

2021 Diğer Ortaklar2021

Basın Video oyun aslında daha önce katıldı Norsk Tipping, Soft Swiss, SkillOnNet ve LeoVegas.

Danimarka’nın Popüler Konumu ile diğer Avrupa yargı bölgeleri

Danimarka, GGR’nin çoğunun iGaming’den kaynaklandığı sadece 3 ülkeden biri olarak çevrimiçi oyun katılım oranlarında AB’de İsveç’in hemen arkasında yer almaktadır.

Push’un Göz Mücevheri2021

Şu anda, Danimarka Yargı Alanındaki çevrimiçi video oyun brüt kazançlarında ve pazar payında yıldan yıla tutarlı ve sürekli artış, iGaming’in

sunulduğu göz önüne alındığında Danimarka’yı Push Video oyun geliştirme tekniğinin önemli bir parçası haline getirdi. .

2021 Basın Sorumlusu Konuşuyor

Basın Videosu Oyun Satış Başkanı Fiona Hickey, Danimarka’yı “çok canlı bir pazar ve bu nedenle (Danimarka ülke çapında piyango oyunu operatörü) Danske Spil ile ortaklık yaparak … bizim için müthiş bir başarı.”

Hickey alkış Hollandalı oyunculara “geliştirme yöntemimizdeki başka bir eylem” olarak materyal gönderme şansı verdi.

Danske Associate Speaks

Danske Spil Promosyon ve Taahhüt Denetçisi Simon Hoffmann Riis, “Basın Video oyunları aslında kayıp oyunlardan biri olarak yıllardır radarımızdaydı. aksi takdirde olağanüstü video oyunu teklifimizde parçalara ayrıldı.” Riis, Jammin’ Jars, Razor Shark ve Fat Bunny’den oluşan oyunları Danske Spil platformunda canlı olarak kullanma zevkini ve yepyeni yeteneğini ortaya koyarken, yepyeni teklifin “oyuncu tabanımızla hızla çekiş kazanacağına” dair özgüvenini ortaya koydu. ”

2021 Basının İvmesi2021

Basın güçlü bir şekilde geliyor2020 Geçen Ekim’de onuncu yıldönümünü kutlayan Push video oyunları,

döneminde önemli bir ivme kazandı. MGA ile Malta’da ve UKGC ile İngiltere’de platformlar için yepyeni lisanslar alarak.

Outlook

Push ile şu anda GVC, William Hill ve daha birçok kişiden oluşan en popüler kişisel operatörlere hizmet vermektedir, Danske Spel sözleşmesi, Push Video oyunlarının iGaming’in önde gelen sağlayıcılarından biri olarak marka adının tanınmasını geliştirmek için ideal bir iyileştirme gibi görünüyor.

199

.

pin up casino turnir
Back to top button