Evoplay Neon Şekilleriyle Popüler Tetris Video Oyununu Tanıttı

Çıkış Tarihi 16, 2021 göre Ivan P

Neon Shapes, RNG ve yetenek yönlerini Tetris benzeri bir video oyununda etkili bir şekilde entegre eder ve oyuncuların her biri için en iyi yöntemi geliştirmek için inanan şapkalarını takmalarını tek tur.

Tetris, en popüler bilgisayar sonsuzluk oyunlarından biridir. Temel ve son derece temel grafiklerine rağmen, video oyunu bugün bile oyuncuları çekmeye devam edecek kadar zorludur. Bu gerçekle bankacılık yapan bir kumar kurumu video oyunlarının tasarımcısı Evoplay, aslında Neon Shapes ile popüler şekil düzenleme oyununu kendi yorumunu yarattı. Yetenek ve şans yönlerini bütünleştiren Neon Shapes, oyuncuları karlarını artırmak için en iyi yöntemi bulmaya davet eden eğlenceli ve oldukça özel bir oyun.

Bir Slottan Daha Fazlası

Günümüzde neredeyse her gün yepyeni bir slot çıkıyor . Hepsi belirli benzersiz işlevlere sahip olmaya çalışırken, oyun dinamiği tipik olarak oyun tahtası boyunca tamamen aynıdır. Oyuncular döndürme düğmesine basar, RNG döndürmenin sonuçlarını hesaplar ve sonuç ekranda gösterilir.

Evoplay’in Neon Şekilleri çeşitlidir. Video oyunu, oyuncuların çok daha aktif bir şekilde dahil edilmesine meydan okuyor. İlk Tetris video oyununda olduğu gibi, amaç, tahtayı temizlemek için yatay ve dikey çizgileri doldurarak, gelecekteki şekiller ve kazanan puanlar için daha fazla alan açmak (ve bu durumda,

Yetenek Bileşenli RNG Video Oyunu

Bulmaca değil, Evoplay’den Neon Shapes, hala bir RNG algoritması ile desteklenen slot benzeri bir video oyunudur. Video oyununun teorik getirisi 96% ‘dir ve bu, günümüzde piyasadaki altın gereksinim gibi görünüyor.

Rutin şekiller, oyuncuların yetenek puanları kazanmasına yardımcı olur, bu da gerektiğinde şekilleri döndürmeye yatırım yapabilir. Sarı ve altın şekiller, yine de en iyi karışımlara konulduğunda ödeme getirecektir.

Video oyununun RNG bileşeni, belirli bir turda bu para ödeme işaretlerinin genel çeşitliliğini belirler, bu nedenle yetenekler ve yöntem sadece varsayabilir. Yine de, bu büyüleyici ve farklı bir kavram ve iGaming pazarında gerçek bir taze hava soluğu, muhtemelen bize çevrimiçi oyunların geleceğinin nasıl görünebileceğini ortaya koyuyor.


.

pin up casino turnir
Back to top button