Evoplay, Şans Döngüsü ile Meyve Dolu Yeni Yuvayı Tanıttı

Çıkış Tarihi 25, 2021 Yazan: Arthur M

Cycle of Luck; yanıtlar, genişleyen makaralar ve ödüller içeren Evoplay’den yepyeni, meyve temalı bir masaüstü ve mobil slottur .

Evoplay’in en yeni slotu standart slot makinesi işaretlerini alır ve ek bir oyuna dönün. Bu 5 makaralı, 20 – kazanma çarpanları gibi işlevlere sahip bir çizgi video oyunu ve oynanan bir fayda video oyunu

Meyve Sembollerinden İyiliği Yakalayın

Mobil cihazlar için optimize edilmiş bu video oyunu, makaraları kiraz, limon, erik, portakal ve canlı yedilerle doldurur. Üçlü-7 işareti vahşi ve kazanmayı bitirmek için bir girdap dışında her şey gibi işlev görüyor.

Herhangi bir 5 veya daha fazla girdap işareti, konumu güvence altına alacak ve bir yanıtlama bonusu teklifini etkinleştirecektir. Girdap havuzlarının her biri, 1x ile 16 x etkinleştirme hissesi değerinde rastgele bir çarpan tutar ve işlev 4 marka ile başlar – Birincil video oyununun üzerinde yeni işaret satırları. Bu yepyeni sıralar engelleniyor, ancak makaralar geri geldikçe, sadece bonus teklif işaretleri ve oyundaki boş alanlarla yavaşça açılıyorlar.

If 16 tur tamamlanmadan önce ödül işaretleri belirir, 8 sıra oyunda kalır. Tüm alanları 40 bonus teklif işaretleriyle doldurmayı başaran oyuncular, Efsanevi bir ödül değerinde 5000 x hissesi. Mini, Küçük ve Önemli ödüller 20 x, 60 x ve 200 x de aynı şekilde hazırdır. Bu büyük kazançlar, bu ilginç işlev boyunca gelen tüm bonus teklif çarpanlarının üstündedir.

Uçucu Meyveler ve 7’ler

Şans Döngüsü değişken dalgalanmalara sahip bir video oyunudur ve tipik olarak 96. 12%. Oyuncular makaraları 0. 10 ve 100. 00 masaüstü ve mobil platformlarda.

Lansman hakkında konuşan Evoplay CEO’su Ivan Kravchuk şunları söyledi: “Cycle of Luck, metodumuzun çok yönlü doğasını modern bir dokunuşla birleştirerek video oyunu stilini sergiliyor. .

“Zamansız slot meraklılarının gereksinimlerine uyacak şekilde oluşturuldu, aynı şekilde oyunu yükseltmek için bir ev sahibi bonusu teklifi de ekledik, bu nedenle unvanın dünya çapında nasıl elde edildiğini görmeyi umuyoruz izleyici. “


.

pin up casino turnir
Back to top button