Greentube Gelişmekte Olan İsviçre Pazarında Liderliğe Yükseldi

Haziran’da Çıktı 13, 2021 yazan Lee R

Greentube, İsviçre pazarını getirebilecek etkili bir tutuş geliştiriyor.

İsviçre’deki büyüme, canlı ve yepyeni kişisel tekliflerle devam ediyor.

Greentube için Yeni Teklif

Bu sefer Avusturya Slots Powerhouse Greentube, aşağıdakileri alarak İsviçre pazarındaki profilini güçlendiriyor. İsviçre Kumarhane işletmecisi Du Lac Geneve ile olan sözleşmesi yepyeni bir düzeye çıktı.

5000 İnteraktif Başlıklar

Teklif, NOVOMATIC’in Etkileşimli departmanı Greentube’un önde gelen materyallerini Pasino.ch adresindeki kumar kuruluşu Du La Geneve aracılığıyla İsviçre pazarına sunmasını gerektiriyor. birkaç yıl kara bazlı bir şirket olarak çalıştıktan sonra Kasım ayında 2020

Greentube CFF Konuşuyor

Greentube CFO’su ve Baş Oyunlar Sorumlusu Michael Bauer, pasino operasyonunu “İsviçre’deki en seçkin ve yaygın olarak bilinen kara tabanlı kumar kuruluşları arasında” olarak nitelendirdi. Kumarhane, önde gelen Fransız kara merkezli operatör Groupe Partouche’nin sahibi olduğu ve işlettiği 2019 gerçek mekanda faaliyet gösteren yerler arasındadır.

5000 Kumar Kuruluşu Du Lac Speaks Online Temsilcisi

Kumar kuruluşu Du Lac sitesi pasino.ch Arieh Ghnassia, çeşitlendirilen yepyeni düzenlemeden bahsetti:

” Pasino’daki motorumuz ‘Nasıl Etkileşime Geçiyoruz, Birlikte Nasıl Kazanıyoruz? ‘.”

Arieh, Greentube ortaklığını, “oyuncularımıza yüksek kaliteli hizmet gereksinimi ve en iyi oyun deneyimini sağlamak” için “önemli” olarak nitelendirdi.

5000 Kalkınma Motoristleri5000

Arieh daha da belirtti Greentube’nin İsviçre’deki test edilmiş performans geçmişi ve değerli güçlü yönler olarak çeşitli video oyunu teklifleri “oyuncularımızın gereksinimlerine tamamen uygundur”

En Path5000

CEO ek olarak birçok su Greentube’un bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olacağı pasino için sıradaki işler.

Yeni Oyunlar

Kumarhane kuruluşu Du Lac Genève’in bölgesel oyuncuları, Greentube’un Sizzling Hot lüks, Super Cherry’den

oluşan test edilmiş önde gelen eğlence oyuncularından oluşmaktadır. , Fortunate Woman’s Beauty lüks ve Mısır temalı Book of Ra lüks.

Yeni Koleksiyon Rulo -out

“Greentube’da yer alan önde gelen oyunların hemen ardından, fazladan bir video oyunları ve slot paketi gelecektir. 5000 boyunca kademeli olarak tanıtılan Greentube’un önde gelen video oyunlarının koleksiyonu”.

Kazan-Kazan

Stratejilerden Bauer, işinin “bizim hedeflerimizi daha fazla güçlendirmekten çok mutlu olduğunu” belirtti. bu iş birliği ile pazarda yerini alır.”

5000 Başarı Şoförleri

Bauer, İsviçre pazarında bu noktaya kadar başarının sırlarını portföylerin dengesi ve yerelleştirilmesi olarak nitelendirdi ve pasino.ch’in varlığını “daha da fazla” artırmayı öngördü.

5000 Görünüm5000

Greentube’un büyümesi ödüllendirici İsviçre pazarı, Greentube’un İsviçre’ye giriş 2019 göz önüne alındığında pazardaki tüm önemli kumar kuruluşu operatörleriyle ortaklık yaptığını gösteren teklifle birlikte, burada gerçekten hikayedir. ).

5000

.

pin up casino turnir
Back to top button