iSoftBet “Peynirli Royale Megaways”i Yayınladı

4 Temmuz 2021 tarafından Sol FH tarafından yayınlandı )

iSoftBet, en yeni sürümü Royale with Cheese Megaways™ ile yeteneklerini fast-food dünyasına taşıdı.

iSoftBet, dünyanın önde gelen çevrimiçi oyun tedarikçilerinden ve içerik toplayıcılarından biridir. Afrika macera yuvası Majestic Megaways™

dahil olmak üzere etkileyici Megaways™ oyun koleksiyonu da dahil olmak üzere endüstrinin favorisi haline gelen yüzlerce oyun yayınladılar. , çılgınca popüler Aztek Gold Extra Gold Megaways™, ve en son Twisted Muhteşem masallar Moriarty Megaways™.

Jon Travolta ve Samuel L. Jackson’ın Çeyrek Pounder ile Peynir arasındaki farkı tartıştığı Akademi Ödülü adayı Pulp Fiction filminden çok komik bir söylemi hatırlarsınız. ve Peynirli Royale. Bu, Royale with Cheese’in ardından anında bir kült yarattı ve sayısız restoran, filmden bu yana klasik Avrupa McDonalds burgerinde kendi dönüşlerini yarattı.

Klasik Americana

Yuva içeride ayarlanmıştır klasik bir Amerikan lokantası ve iSoftBet’in ünlü olduğu popüler Megaways deneyimini sunuyor. Var 117,649 kazanma yolları ve maksimum 50, x.

Oyun Pulp Fiction sahnesindeki konuşmaya benzemiyor, ancak makaralarda bir sürü lokanta göreceksiniz. büyük ödemeler, kademeli kazançlar ve Max Megaways potansiyeli taşıyan atıştırmalıklar.

Ücretsiz döndürme modunda oyuncular, üç veya daha fazla bonus sembolü veya beş veya daha fazla ardışık basamakla tetiklenebilen ‘Burger’ınızı Yapabilir’.

Her bonus turu galibiyeti için artan ve oyuncuları potansiyel olarak büyük kazançlara bırakacak çarpanlar vardır.

Mark Claxton, Oyunlar Başkanı, iSoftBet, yorumladı: “Royale with Cheese Megaways™, gerçekten farklı bir deneyim sunan eğlenceli, yemek dolu bir maceradır. oyun deneyimi. Makaraların içindeki çok sayıda lezzetli sembolle, bu yüksek volatilite vuruşuyla oyuncuların iştahını açmak için sabırsızlanıyoruz.

“Ücretsiz döndürme modunun başlangıcındaki Burgerinizi Yapın özelliği, doğru doldurmaların oyuncularla turda büyük artışlara yol açabileceği etkileşimli bir öğe ekler. lokantadan ekstra büyük kazançlarla ayrılıyor!”

pin up casino turnir
Back to top button