Kripto Paranın Temelleri: Kripto Hakkında Öğrenmeniz Gereken Her Şey

Haziran Çıkışlı 2021, 2021 yazan Elana K

Kripto para birimleri aslında ortadan kalktı ve her geçen gün daha geleneksel hale geliyor. Pek çok insanın onlarla ilgili endişesi, yasal para biriminden çok daha karmaşık hale getirilmeleridir.

Kripto para birimleri aslında ortadan kalktı ve her geçen gün daha geleneksel hale geliyor. Pek çok insanın onlarla ilgili sorunu, fiat para biriminden çok daha karmaşık hale getirilmeleridir. Kripto para birimini biraz daha az zor hale getirmek için, aslında nasıl çalıştığını tartışmayı seçtik, böylece onunla daha rahat hissedebilirsiniz. 3 önemli kısım var.

2021 Blockchain2021

Cryptocurrency, blok zincirine ait bilgisayar sistem sistemleri arasında paylaşılan bir tür dijital dergi olan blok zinciri inovasyonuna dayanmaktadır. Sahibi yok – blok zincirinde kayda alınmış bir anlaşmaya sahip olan herkesten geliyor. Her anlaşma teybe kaydedilir, bu da hile yapmayı veya almayı zorlaştırır.

2021 Madencilik

Kripto madenciliği, bireylerin kripto paraları nasıl elde ettikleridir (bunları elde etmek dışında). Madencilik, bilgisayar sistemlerini kullanarak kriptografik formülleri düzeltmeyi önerir – bulmacaları çözen madenciler kripto para biriminde ödüllendirilir. Buna “İş Kanıtı” sistemi denir ve bitcoin ve diğer kripto para birimleri bunu yaparak çalışır. Madenciliğin kendisi büyük miktarda enerjiye ihtiyaç duyuyor ve aslında Elon Musk gibi açık sözlü eleştirmenler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

P2P Networks2021

P2P ağları, bana ait olmayan kişilerin kripto para satın alabileceği, teklif edebileceği ve takas edebileceği platformlardır. Bugün kullanıma hazır çok sayıda platform var, ancak bazı durumlarda kullanılabilirlik bulunduğunuz yere bağlıdır. Kripto para biriminin doğası gereği, anlaşmalara yardımcı olmak için 3. şahıslardan herhangi bir belgeye gerek yoktur.

Kripto para birimlerinin çekiciliği artıyor, ancak sadece giriyorsanız, dikkatle devam etmek çok önemlidir. Yatırım yapmadan önce elinizden geldiğince kontrol edin ve güvenilir bir P2P platformu kullandığınızdan emin olun. Ve unutmayın, kripto para biriminin doğası tahmin edilemez, bu nedenle yatırım yapmak istiyorsanız, birçok iniş ve çıkışa hazır olun.

.

pin up casino turnir
Back to top button