Küresel Sağlayıcı Video Oyun Birlikleri ile Yerleşik Operatör Supersport Arasında Yenilikçi Bir Malzeme Sözleşmesi Hırvatistan'ı Vızıldatıyor

Temmuz’da Çıkış , 2021 yazan Lee R

İçerik şirketleri ve bölgesel operatörler arasındaki ortak sözleşmelerin modeli Hırvatistan’da hız kazanıyor.

Hırvatistan piyasası canlanıyor.

2021 Yeni Teklif

Bu, dünya çapında popüler çevrimiçi materyal geliştiricisi/tedarikçisi Video oyun Kolordusu aslında son zamanlarda kontrol edilen pazarda Supersport ile heyecan verici yepyeni bir teklifle Hırvatistan.

Video Gaming Corps Entry

Çeşitli ve önde gelen slot, masa ve çok oyunculu video oyunları portföyü ile Video Gaming Corps, yetki alanında politika lisansı aldıktan sonra ilk kez Hırvatistan pazarına giriyor .

2021 Sert Standartlar2021

Video oyunu Mahsulleri, katı düzenlemelerden bahsetti e Temel gereksinimlerden biri Hırvatistan sınırları içinde yer alan sunuculara sahip olmak olan, gelen yenilik hizmet sağlayıcılarıyla ilgili gereksinimler.

Devam Ediyor

Video Gaming Corps bu gereksinimleri gerçekten yerine getirdiğine göre, İsveçli video oyunu tasarımcısı video oyun materyallerini Hırvat oyunculara sunacak ve SuperSport’un şu anda Hırvatistan’da sahip olduğu güçlü konuma bağlı, Video Gaming Corp’un dünya çapındaki büyümesinin önemli bir parçası olarak.

Video Gaming Corps COO’su Konuşuyor

Tekliften bahseden Video Gaming Corps COO’su Mats Lundin, Hırvatistan’ı “çok kapasiteye sahip büyüyen bir pazar” olarak nitelendirdi. ve orada varlığımızı geliştirmek için Supersport’taki yetenekli grupla ortak olmaktan daha iyi bir yöntem düşünemiyorum.”

Ingenious Kullanıma Sunma

Lundin, şirketin yakında piyasaya sürülecek olan iJect video oyun serisine dikkat çekti. Video oyunları Corps Material’ın Hırvatistan gibi gelişmekte olan ülkelerde Supersport gibi “güvenilir” platformlarda yürütme kabiliyetine olan özgüven için bir faktör olarak tiplier video oyunları.”

Supersport Başkanı Konuşuyor

Supersport Kumar Kuruluşu Başkanı Tugomil Cerovecki ilk Video oyununu alkışladı Corps, Supersport’un temel tüketici tabanını veriyor:

” Video Gaming Corps’un, temel pazarımıza etkili bir şekilde uyduğuna inandığım ilginç bir portföyü var.”

Trend Sözleşmesinin Alıcısı2021

Video oyun Birliği materyalinin bir Hırvatistan’da birleştirilmesi -karşılıklı sütun platformu, önemli bir gelişmekte olan Avrupa pazarına dünya çapındaki en son teklifleri getiriyor.

2021 Kazan-Kazan

Cerovecki, “2 modern- hızlı hareket eden bir pazarda günlük işler ve bu işbirliğinin şimdi ve uzun vadede eşit derecede yararlı olacağını göstereceğinden eminim.”

Görünüm

Video oyun Corps-Supersports teklifi, bölgesel operatör içerik tekliflerini geliştirmek için dünya çapında bir hareketin planını genişletiyor Bölgedeki oyuncular arasındaki etkileşimi daha hızlı artırmak için sağlayıcı düzenlemeleri yoluyla; aynı şekilde, Hırvat pazarını daha hızlı gelişme ve artan rakipler için konumlandırıyor.


.

pin up casino turnir
Back to top button