Playboy

Play boy, tüm heyecanı barındıran bir Microgaming slotudur, Playboy 303.750 jetona kadar kazanır ve siz dönerken size eşlik edecek çeşitli tavşanlar kazanır!

243 kazanma yolu ile 5 çarkta düzenlenmiş Play boy slot RTP’si% 96,57’dir. Bu orta ila yüksek varyanslı slot makinesi, göz alıcı bir kumarhane ortamında geç Hugh Heffner’ın konseptine ilginç bir bakış sunuyor.

PLAYBOY BONUS ÖZELLİKLERİ NASIL ÇALIŞIR?

Playboy Club Free Spins özelliğini tetiklemek için makaraların herhangi bir yerine 3 veya daha fazla Dergi sembolü yerleştirin. Bu bonus oyunda 4 bedava dönüş seviyesi vardır – bir sonrakinin kilidini açmak için özelliği 5 kez tetikleyin. İyi haber şu ki, bu video slotunun bir yıllık bir hafızası var, bu yüzden geçen haftanın ilerlemesi bugün de önemli!

Free spin seviyeleri aşağıdaki gibidir; Kimi Bonus özelliği (10 ücretsiz döndürme + 5x çarpanı), Sofia Bonus özelliği (15 ücretsiz döndürme + Koşu Wilds özelliği), Ashley Bonus özelliği (20 ücretsiz döndürme + Rolling Reels özelliği) ve Jillian Bonus özelliği (25 ücretsiz döndürme + Vahşi Gece özelliği).

pin up casino turnir
Back to top button