Practical Play, Panda's Fortune 2'de Yepyeni Sakin Bir Deneyim Sunuyor

5 Temmuz 2021 tarafından Sol FH

tarafından yayınlandı

İlk oyundan itibaren görülen başarının ardından, Practical Play, Panda’s Fortune 2.

ile bir kez daha yapmayı planlıyor.

iGaming pazarının önde gelen malzeme hizmeti sağlayıcıları arasında yer alan Practical Play, en güncel slotu Panda’s Fortune 2’de yine sevimli Panda ayısına dayanan yepyeni bir oyun başlattı.

İlk video oyunu olan Panda’s Fortune, eğlenceyi seven Panda’nın kendisi ve bazı büyük ödüller kazanma olasılığı nedeniyle çeşitli oyuncular arasında ilgi gördü. Yepyeni eklenti Panda’s Fortune 2, birçok cömert benzersiz işleve sahip 3×5, ödeme çizgili bir video slotudur.

Makaraların üzerindeki işaretlerin çoğunluğu benzersiz bir altın varyasyona sahiptir ve bu, 5’e kadar 000 x kazanma olasılığı sağlar. ilk hisse. Her ikisi de oyuncuların kazançlarını aya götürebilecek altın işaret işlevine sahip çeşitli video oyun modları vardır. Ödüllerden oluşan 3, 4 veya 5 çeşit işaretli kazanan karışımlarda altın bir işaret almak için verilen rastgele ödüller vardır.

Avantaj turu, altın işaretlerin aşamalı bir işlev olarak hizmet ettiği 3 veya daha fazla scatter işaretiyle etkinleştirilir. Bu süre boyunca, bir simge altına dayanıyorsa, makaralardaki tam olarak aynı alan, tamamen ücretsiz dönüşlerin geri kalanı için sürekli olarak altın bir işaret olarak tahsis edilecektir.

Beğenilen Oyunlar2021

Bu video oyunu gerçekten huzurlu ve koi balığı, bonsai, ritüel evcil köpek, kurbağalar ve daha fazlasını içeren makara simgelerinin tümü tanımlanabilir. Panda, makaraların üzerinde rutin olarak, bambu filizi çiğnerken görülecektir.

Video oyunu, Money Elevator, Buffalo King Megaways gibi video oyunlarından ve Sugary food gibi ödüllülerden oluşan çok daha fazlasından oluşan Practical Play’in birinci sınıf teklifine katılıyor Altın madeni ve Kurt Altın.

Practical Play’de Hizmet Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yossi Barzely şu yorumu yaptı: “Oyuncular için ilginç fırsatlar yaratmaktan gurur duyuyoruz ve ünlü slotları yükseltmek hayranlarımıza sunmaktan keyif aldığımız bir şey.

” Panda’nın Fortune 2’si önemli bir kazanma kapasitesi, sayısız Jackpot ve bir bonus teklif Altın işareti fırsatı kullanıyor ve hayranlarımızın bundan nasıl hoşlanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Practical Play dünya çapındaki en aktif stüdyolar arasındadır ve şu anda her ay 5 yeni slot oyunu üretmektedir.

.

pin up casino turnir
Back to top button