Pratik Oyun Yine Bir Başka Şaşırtıcı Slot Sunuyor – Harika Nakit Aygıtı

Çıkış Tarihi 28, 2021 göre Sol FH

Fantastic Cash Maker, birçok benzersiz işlevi olan canlı bir slot video oyunudur.

Fantastic Cash Maker, beğenilen slot tasarımcısı Practical Play’in en yeni slot sürümüdür. Bu video oyunu, vahşi yaratıcıların geliştirme ve bilimin sınırlarını zorladığı ve yüzyılın en özel araçlarından birkaçını geliştirdiği, son derece popüler Steampunk dönemine dayanıyor.

Bu video oyunu, bir buhar ekipmanı üretmek kadar tehlikeli değil, ancak oldukça şaşırtıcı ve oynanışı oldukça tanıdık; tepkiler, içten ödüller ve Olağanüstü Nakit Yapıcı kendisi.

Makaralarda Bol Vahşi Var

Slot, çoğunlukla 10 ödeme çizgili 5 makaralı, 3 sıralı bir ızgarada oynanır. Bu, tepkiler boyunca 5×5’lik bir sete büyür. Grafikler, özellikle steampunk kategorisini seviyorsanız, göz atmak için oldukça iyi. Bazıları animasyonların ve grafiklerin biraz güncel olmadığına inanabilir, ancak bu tarzın tasarımı ve oyunun Practical Play gibi önde gelen bir stüdyodan beklediğiniz şey olduğunu düşünebilir.

Video oyunu boyunca, 5 işaretten 3’ünün eşleşmesi kazanan olur. Çarpıcı 5 üzerinden 3, makaraları sık sık karıştıran çok sayıda vahşi işaret nedeniyle biraz daha basit hale getirilmiş bir iştir. Wild’lar, sırasıyla nakit işaretleri veya fayansların yanı sıra tüm işaretlerin yerini alabilen elmaslarla temsil edilir. Premium tabelalar gözlükler, ışın silahları, uçan gemiler, roketler ve Mad Max filmlerinden birine benzeyen bir karakterden oluşuyor.

Steampunk kategorisinin eğlenceli ve cüretkar olması öneriliyor ve bu video oyunu ile biraz bunu elde ediyoruz. Olağanüstü Nakit Cihazı, karmaşık olmayan ve yaratıcılığa çok fazla şey bırakmayan retro tarzı bir video oyunu arayanları memnun etmeyi sağlar.


.

pin up casino turnir
Back to top button