Yggdrasil, Robin ile Ünlü Kahramanı Yeniden Hayata Döndürüyor – Sherwood Çapulcular

Çıkış Gücü 14, 2021 göre Ivan P

Yggdrasil ve Peter & Sons tarafından hazırlanan yeni slot, oyuncuların ilgisini çekmek ve daha fazlası için geri dönmek için çok sayıda eğlenceli işlevin yanı sıra rahatlatıcı ve zevkli bir ortam sağlıyor.

Master programlarındaki stüdyolar arasında Peter & Sons ile işbirliği içinde, Yggdrasil aslında bir Robin – Sherwood Marauders adlı markalı yepyeni bir slot. Canlı video oyunu, tamamen kötüleri sağlamak için bolluktan alan ve olayları merak uyandırmak için fantastik grafikler ve çok sayıda oyun içi işlev kullanan Sherwood Ormanı kahramanının popüler efsanesine dayanıyor.

Sherwood Ormanının Derinliklerine Girin

Marka -yeni Robin – Sherwood Marauders slotu 6 makara, 4 sıra ve 4 096 kazanma yöntemi içerir. Makaralardaki işaretler stile tamamen uyuyor. Robin’in kendisi en büyük ödeme işaretidir ve onu kötü vergi tahsildarı izler. Daha düşük ödeme yapan primler kılıç, titreme ve ud ile temsil edilir.

Tasarımcılar aslında bu video oyunu için ideal melodiyi seçtiler. Oyuncular çarkları döndürdükçe, bir lavta üzerinde yürütülen orta çağ baladının seslerini duyacaklar ve bu video oyununun tadını çıkarmak için ideal ortamı oluşturacaklar.

Şelale Kazandı ve Çarpanları Artan

Robin – Sherwood Çapulcuları bir dizi işlevle donatıldı Bu yepyeni veya özel olmayabilir, ancak oluşturulsa da, bu video oyununun oldukça eğlenceli olmasına yardımcı oluyorlar. Hepsinden öte, her galibiyet, Avalanche Cascades’i başlatır, çarklardan gelen mix’leri kazanan tüm işaretlerden kurtulur, yepyeni işaretlerin düşmesi ve daha fazla kazanç üretmesi için yer açar. Bir şelalenin içindeki her yepyeni galibiyetle, kazanma çarpanı bir artar.

Tek bir döndürmede 3 sandık saçılması, ücretsiz dönüşlerin avantajını artırır. İşlev boyunca, tüm kazançlar için bir çarpan kullanılır ve genişleyen wild’lar etkindir.

Slotun da aynı şekilde bir geliştirme yönü vardır. Makaralara bir dağılım geldiğinde, geliştirme çubuğuna bir jeton eklenir. Çubuk dolduğunda, Süper Ücretsiz Döndürmeler tetiklenir. İşlev, rutin ödülü andırıyor, ancak genişleyen vahşi alanlar daha düzenli bir şekilde inecek. -yeni başlık kesinlikle bir göz atmaya değer.


.

pin up casino turnir
Back to top button