Yggdrasil & & Big Bang Games'ten Ancient Eclipse Online Slotunda Işık Parlıyor

Çıkış Tarihi 18, 2021 yazan Arthur M

Ancient Eclipse, Yggdrasil ve Big Bang Games’in mistik güçlerin bir döneminde yerleşik yepyeni bir slotudur. Güneş ve Ay, büyük kazançlar elde etmek için güçlerini birleştirebilirler.

Antik Tutulma Big Bang Games’in Yggdrasil YG Masters programının bir parçası olarak piyasaya sürülen ilk çevrimiçi slotu. Bu 5 makaralı, 50 – Aztek tarzı taşların oyun kağıdı maç işaretleri ve etkili bir başlıkla birlikte göründüğü bir çizgi video oyunudur. Güneş ve Ay, vahşi çarpanlar üretmek için sıraya giriyor.

Çerçeveleri Topla

Güneş Çerçeveleri, Antik Tutulma yuvasının benzersiz işlevlerini açmanın sırrıdır. Ay burcu herhangi bir dönüşte belirirse, arkasında altın bir Güneş Çerçevesi bırakır. Oyun, başka bir Ay tam olarak aynı konuma gelene kadar devam eder ve vahşi bir işarete dönüşür. Bu yepyeni vahşinin herhangi bir galibiyeti, Güneş Çerçevelerinin çeşitliliği ile artacaktır.

Tüylü başlık bir dağılım işaretidir. Bu, ortadaki 3 makarada durursa, tamamen ücretsiz döndürme 00 sağlar. Bu Sticky Sun bonus teklifi boyunca video oyunları, çerçeveler kalan dönüşler için konumu güvence altına alırken, çerçevelerin içine girmeyen herhangi bir Ay burcu, toplamda 1 ek dönüş içerir.

Masaüstü ve Mobil Platformlarda Oynayın

Ancient Eclipse her yerde oynamak için optimize edilmiştir platformlar. Orta derecede değişkenliğe sahiptir ve tipik olarak oyunculara 96 kısmına geri döner. 53%. 0. 20 ve 100. 00 en iyi Yggdrasil çevrimiçi kumar kuruluşlarında spin başına.

Yggdrasil ve Big Bang Games’ten Açıklamalar

Stuart McCarthy, Ortak Programları Başkanı Yggdrasil şunları söyledi: “YG Masters programımız dahiyane materyalleri pazara sunmaya devam ediyor ve bu, Bang Games’in dönüm noktası olan Antik Tutulma adlı açılışta görünüyor. GATI aslında ortak stüdyolarımız için bir olanak sağladı ve görmek için sabırsızlanıyoruz daha fazlası bunlardan kaynaklanıyor. “

Bang Games Handling Direktörü Frank McPolin,” YG Masters ortağı olan Antik Eclipse olarak ilk video oyunumuzu tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Heyecan verici bir stil, finansal olarak ödüllendirici Free Spins modu ve ustaca hazırlanmış bir ortamla, Yggdrasil’in iş ortağı ağında tüm dünyadaki oyunculara ulaşarak daha iyi ve hevesle sunulmasını bekleyemezdik. . “


.

pin up casino turnir
Back to top button